Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Kod pocztowy

Numer telefonu


Treść wiadomościWpisz tekst z obrazka poniżej:

captcha

 

Jesteśmy po to by Państwa dom lub mieszkanie zyskało niepowtarzalny styl oraz stało się Państwa azylem spokoju, ciszy i bezpieczeństwa.

Jeśli przy wyborze systemu okiennego z PVC zwracacie Państwo uwagę na jakość, wygląd i innowacyjność, to systemy okienne z tworzywa sztucznego firmy Schuco łączą w sobie te własności. Różnorodność rozwiązań pozwala na wybór systemu okiennego, który będzie optymalnie spełniał wymagania przyjęte w procesie inwestycji budowlanej.
Podstawowe wymagania spełniają okna na profilach o głębokości 70 mm. System okienny o głębokości 82 mm tworzy segment okien premium spełniający wysokie wymagania stawiane materiałom w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Uzupełnieniem szerokiej oferty okiennej są systemy drzwi przesuwnych, drzwi składanych oraz drzwi tarasowych i zewnętrznych.
Poszczególne rozwiązania opisane są w osobnych działach naszej oferty. Ich innowacyjne i ciekawe rozwiązania pozwalają na lepsze i bardziej praktyczne wykorzystanie powierzchni oraz stanowić niepowtarzalną wizytówkę Państwa domu.

Zadowolenie z posiadania markowych i niepowtarzalnych okien i drzwi możecie Państwo sami jeszcze zwiększyć poprzez wybór wielu ciekawych rozwiązań technicznych ułatwiających codzienną obsługę oraz stylowych elementów i akcesoriów dodatkowych jak szprosy międzyszybowe, naklejane, eleganckie klamki SCHUCO Design oraz wiele innych. Szczegółowy opis wybranych akcesoriów i dodatków znajdziecie Państwo w działach akcesoria dodatkowe oraz ciekawe rozwiązania techniczne.

Naszym priorytetem są także działania zmierzające do zwiększenia bezpieczeństwa oraz oszczędności coraz droższej energii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania okienne dla domów o podwyższonej izolacyjności termicznej i domów pasywnych. Naszą dewizą jest oferowanie Państwu wysokiej jakości okien i drzwi, ich stałe doskonalenie oraz wykorzystywanie w nich nowych, innowacyjnych i ciekawych rozwiązań ku zadowoleniu naszych klientów.

Nasi Przedstawiciele:

Okna Poznań:

Piotr Mrówczyński,
Poznań-Przeźmierowo, ul.Kościelna 26, tel. 505 93 93 16;
e-mail: [email protected]

Okna Zielona Góra:

Witold Hajzler,
Zielona Góra, ul.Moniuszki 5, tel. 782 25 37 79;
e-mail: [email protected]

 

NOWOŚĆ Pakiety szybowe SunEnergy+ Ug=0,5 W/m2K, Lt=74%

OKNA SCHUCO | OKNA SCHUCO POZNAŃ | OKNONET | FORUM MURATOR | INFOOKNO | FORUM BRANZOWE | OKNO | TARGI BUDOWLANE | FORUM MURATOR

Firma AWS CENTRUM Sp. z o.o. zatrudnia najlepszych ekspertów, doskonale znających rynek okien schuco, okien aluminiowych, drzwi tarasowych, drzwi tarasowych przesuwnych HS oraz fasad aluminiowych i ogrodów zimowych. Naszą specjalizacją są najnowsze techniki ciepłego montażu do których używamy najlepszych w naszej opinii materiałów firm: Tremco Illbruck, Soudal, ISO Chemie, Konsole Knelsen, System SFS J-BD, Oferujemy: energooszczędne okna plastikowe i okna aluminiowe, drzwi wejściowe, rolety nadstawne, rolety zewnętrzne, rolety podtynkowe oraz najlepsze doradztwo w zakresie montażu w warstwie ocieplenia dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestora. Siedzibą firmy jest Poznań ale posiadamy sieć partnerów handlowych i grup montażowych w całej Polsce. Polecamy produkty firmy Awilux, dawniej HeKaPlast Polska, zdobywcy licznych nagród w tym Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Ekskluzywna Stolarka VIP 2014 w kategorii drzwi patio, za energooszczędny i innowacyjny produkt dla drzwi tarasowych przesuwnych HS Schuco SI82 Thermoslide z szybą SunEnergy+. Nasze grupy montażowe instalują okna również poza Poznaniem. Współpracujemy z ekipami montażowymi w całej Polsce, min. w Częstochowie, Zielonej Górze i Warszawie. W ofercie posiadamy również rolety zewnętrzne do zabudowy, rolety naokienne oraz rolety elewacyjne i rolety skośne. Wyposażone one mogą zostać w specjalne silniki do rolet. Uzupełnieniem naszej oferty są również bramy rolowane oraz bramy garażowe. Nasze okna lubi Poznań, Września ich używa, Leszno ceni nasze okna pcv, a Pniewy szanują nasze poznańskie okna, co więcej Poznań bardzo chętnie kupuje nasz okna aluminiowe i Częstochowa uważa nasze okna za bardzo dobre, Nowy Tomyśl montuje nasze okna, a Szamotuły korzystają z naszych okien. Nasze okna schuco znajdziecie również w mieście Zielona Góra. Polecamy również stolarkę drewniano aluminiową charakteryzującą się nowoczesnym designem zewnętrznym oraz klasycznym drewnem wewnątrz pomieszczeń. Okna drewniano aluminiowe to ekskluzywna stolarka przeznaczona zarówno do domów nowoczesnych jak i tradycyjnych dworków.

Wszystkie informacje znajdujące się na stronach internetowych AWS CENTRUM Sp. z o.o. stanowią jedynie informację handlową i nie mogą być traktowane jako oferta w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego i jako takie nie są wiążące dla AWS CENTRUM Sp. z o.o. Stanowią one jedynie wstęp do rokowań w rozumieniu art. 71 polskiego Kodeksu cywilnego.
Wszelkie wizerunki towarów znajdujące się na stronie internetowej AWS CENTRUM Sp. z o.o. mają charakter wyłącznie informacyjny, nie określają właściwości przedstawionych w nich towarów i nie mogą być podstawą roszczeń. AWS Centrum Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z polegania na treści strony internetowej. Dla ustalenia właściwości zamówionych towarów wyznacznikiem są wyłącznie dane zawarte umowie sprzedaży lub wykonania usługi. Część zdjęć użytych w tym serwisie zaczerpniętych jest z witryny schueco.com