Firma

W branży stolarki okiennej działamy od 2002r, od samego początku związani jesteśmy z marką Schuco.

Zajmujemy się aktywną sprzedażą i montażem stolarki na terenie województwa Wielkopolskiego oraz dystrybucją stolarki PVC i Aluminium w systemach Schuco na terenie całej Polski i krajach UE.
Wszystkie nasze ekipy montażowe należą do Zrzeszenia Montażystów Stolarki, przeszły odpowiednie szkolenia z różnych technik montażu. Specjalizujemy się w montażu warstwowym okien aluminiowych oraz okien pcv, opartym na systemach Illbruck oraz Knelsen.

Nasz dostawca okien – Producent okien Firma Awilux jest laureatem wielu nagród. Dynamiczny wzrost przedsiębiorstwa został nagrodzony min. przez Gazele Biznesu 2012 oraz Diamenty Forbesa 2013. Wg. niezależnego miesięcznika Forum Branżowe. Firma Awilux należy do grona największych 50 producentów stolarki otworowej w Polsce i jest największym producentem okien w systemach Schuco w Polsce.

Doświadczeni pracownicy oraz najnowszej klasy linie technologiczne są gwarancją wysokiej jakości produktów i bezawaryjnej funkcjonalności.

Okna Schuco są produkowane z profili PVC (polichlorku winylu) w których skład wchodzi czysty polichlorek winylu oraz wiele dodatków. Takich jak nadający biel dwutlenek tytanu – doskonały i niezwykle trwały, kreda, czyli węglan wapnia – zwiększający sztywność i odporność na temperaturę, stabilizatory zapobiegające uszkodzeniom termicznym PVC podczas użytkowania okien oraz uszkodzeniom na skutek warunków pogodowych, w szczególności na skutek promieniowania UV. Dodatki te są solami metali i mają decydujące znaczenie dla zapewnienia profilom odpowiedniej wytrzymałości na starzenie. Należą do nich sprawdzone i przebadane sole wapnia i cynku. Dodawane są również barwniki, takie jak sadza i inne substancje organiczne. Wszystkie te składniki są trwale związane chemicznie i nie mają negatywnego wpływu na zdrowie człowieka. Typowymi produktami, poza oknami i drzwiami są rury kanalizacyjne, wykładziny podłogowe, opakowania na tabletki, woreczki na krew, węże infuzyjne, krawędzie meblowe, tapety. Przy produkcji profili Schuco stosowane są jedynie materiały najwyższej jakości. Dostawcami surowego PVC oraz niezbędnych dodatków są wyłącznie najlepsze i uznane firmy działające w branży chemicznej. Badania półproduktów prowadzone są w profesjonalnym laboratorium Schuco Technology Center. Do klienta trafia produkt sprawdzony i przebadany, a zatem całkowicie bezpieczny.

NOWOŚĆ Pakiety szybowe SunEnergy+ Ug=0,5 W/m2K, Lt=74%

OKNA SCHUCO | OKNA SCHUCO POZNAŃ | OKNONET | FORUM MURATOR | INFOOKNO | FORUM BRANZOWE | OKNO | TARGI BUDOWLANE | FORUM MURATOR

Firma AWS CENTRUM Sp. z o.o. zatrudnia najlepszych ekspertów, doskonale znających rynek okien schuco, okien aluminiowych, drzwi tarasowych, drzwi tarasowych przesuwnych HS oraz fasad aluminiowych i ogrodów zimowych. Naszą specjalizacją są najnowsze techniki ciepłego montażu do których używamy najlepszych w naszej opinii materiałów firm: Tremco Illbruck, Soudal, ISO Chemie, Konsole Knelsen, System SFS J-BD, Oferujemy: energooszczędne okna plastikowe i okna aluminiowe, drzwi wejściowe, rolety nadstawne, rolety zewnętrzne, rolety podtynkowe oraz najlepsze doradztwo w zakresie montażu w warstwie ocieplenia dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestora. Siedzibą firmy jest Poznań ale posiadamy sieć partnerów handlowych i grup montażowych w całej Polsce. Polecamy produkty firmy Awilux, dawniej HeKaPlast Polska, zdobywcy licznych nagród w tym Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Ekskluzywna Stolarka VIP 2014 w kategorii drzwi patio, za energooszczędny i innowacyjny produkt dla drzwi tarasowych przesuwnych HS Schuco SI82 Thermoslide z szybą SunEnergy+. Nasze grupy montażowe instalują okna również poza Poznaniem. Współpracujemy z ekipami montażowymi w całej Polsce, min. w Częstochowie, Zielonej Górze i Warszawie. W ofercie posiadamy również rolety zewnętrzne do zabudowy, rolety naokienne oraz rolety elewacyjne i rolety skośne. Wyposażone one mogą zostać w specjalne silniki do rolet. Uzupełnieniem naszej oferty są również bramy rolowane oraz bramy garażowe. Nasze okna lubi Poznań, Września ich używa, Leszno ceni nasze okna pcv, a Pniewy szanują nasze poznańskie okna, co więcej Poznań bardzo chętnie kupuje nasz okna aluminiowe i Częstochowa uważa nasze okna za bardzo dobre, Nowy Tomyśl montuje nasze okna, a Szamotuły korzystają z naszych okien. Nasze okna schuco znajdziecie również w mieście Zielona Góra. Polecamy również stolarkę drewniano aluminiową charakteryzującą się nowoczesnym designem zewnętrznym oraz klasycznym drewnem wewnątrz pomieszczeń. Okna drewniano aluminiowe to ekskluzywna stolarka przeznaczona zarówno do domów nowoczesnych jak i tradycyjnych dworków.

Wszystkie informacje znajdujące się na stronach internetowych AWS CENTRUM Sp. z o.o. stanowią jedynie informację handlową i nie mogą być traktowane jako oferta w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego i jako takie nie są wiążące dla AWS CENTRUM Sp. z o.o. Stanowią one jedynie wstęp do rokowań w rozumieniu art. 71 polskiego Kodeksu cywilnego.
Wszelkie wizerunki towarów znajdujące się na stronie internetowej AWS CENTRUM Sp. z o.o. mają charakter wyłącznie informacyjny, nie określają właściwości przedstawionych w nich towarów i nie mogą być podstawą roszczeń. AWS Centrum Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z polegania na treści strony internetowej. Dla ustalenia właściwości zamówionych towarów wyznacznikiem są wyłącznie dane zawarte umowie sprzedaży lub wykonania usługi. Część zdjęć użytych w tym serwisie zaczerpniętych jest z witryny schueco.com