Rolety naokienne Galeria

awilux.logo  

 

Rolety nadstawne/naokienne obowiązkowo należy przy projekcie stolarki okiennej, ponieważ montowane są one w świetle otworu okiennego i zmniejszają wysokość okna o wysokość skrzynki w której znajduje się roleta. Wysokość ta może być różna i uzależniona jest od wymiaru samej rolety. Jeżeli nie rolety nie zostały przewidziane na etapie projektu lub budowy, zmniejszone muszą zostać wysokości stolarki.
Jest to jeden z najpopularniejszych systemów rolet na rynku.

 

Oferta Somfy zawiera kompletne rozwiązania dla pełnej automatyki każdego domu. Nasze produkty są najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia oraz doskonałe opinie użytkowników produktów Somfy. Również jako nieliczni oferujemy nawet 5-letnią gwarancję na nasze produkty.Somfy Home Motion jest zintegrowanym systemem koordynującym pracę wszystkich elementów wyposażenia w naszych domach, które zostały zautomatyzowane:
– napędy i sterowania do rolet
– automatyka do żaluzji fasadowych
– napędy i sterowania do osłon zewnętrznych
– napędy i systemy automatyczne do markiz tarasowych
– automatyka, silniki dedykowane do żaluzji i zasłon wewnętrznych
– napędy bram garażowych, bram wjazdowych
 Rolety z sinikami Somfy Nie trzeba nikogo przekonywać o zaletach posiadania rolet w naszych oknach – obecnie są niemal standardowym wyposażeniem okien każdego nowego domu, zapewniając komfort życia codziennego oraz poczucie bezpieczeństwa i prywatności.Komfort
Poprzez swoją prostotę obsługi i zaawansowaną technologię, napędy Somfy podniosą jakość i komfort codziennego korzystania z mieszkania lub domu. Rolety podniosą się lub opuszczą automatycznie po naciśnięciu jednego przycisku lub według uprzednio zaprogramowanego czasu operacji. Wszystkie naraz lub każda osobno, całe piętro lub elewacja, w dowolnej konfiguracji.

Roletami można sterować za pomocą pilota z dowolnego miejsca w domu, na przykład z łóżka lub siedząc przy stole. Uciążliwe i czasochłonne zamykanie lub otwieranie ręczne odchodzi do przeszłości. Jeśli rolety są już zamontowane, późniejsza ich motoryzacja nie nastręcza żadnych trudności. Nowoczesna technologia radiowa, bez większych nakładów sił i środków, wprowadzi komfort w Wasze cztery ściany.Energooszczędność
Im większe okna czy też przeszklenie fasady, tym jaśniej i przyjemniej w pomieszczeniach. Niestety oznacza to także większe straty ciepła w porze jesienno – zimowej. Zautomatyzowana roleta jest doskonałą izolacją termiczną. Pomiędzy opuszczoną roletą i oknem tworzy się poduszka powietrzna, która doskonale chroni pomieszczenie przed utratą ciepła.

Opuszczenie rolet w odpowiednim momencie może sumarycznie dać nawet 12% oszczędności na kosztach ogrzewania. Z kolei przy dobrej pogodzie rolety powinny być podniesione, aby promienie słońca dodatkowo ogrzewały pomieszczenie. Zestaw czujników pogodowych oraz wyłącznik czasowy Somfy, umożliwiają realizację najbardziej optymalnego scenariusza podnoszenia i opuszczania rolet.
W zależności od pogody i ustawionych czasów operacji, rolety będą realizować uprzednio zaprogramowany scenariusz, nawet wtedy, gdy nie ma Was w domu. Z kolei w sezonie wiosenno- letnim zastosowanie rolet chroni nas przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenie w dzień  I wychłodzeniem w nocy.

Bezpieczeństwo
Zautomatyzowane rolety chronią Waszą własność przed włamywaczem. Funkcja „security” symuluje obecność domowników i w ten sposób odstręcza potencjalnych intruzów. Ponadto zastosowanie wzmocnionej konstrukcji (tzw. Wieszaków) uniemożliwia podniesienie rolety przez nieupoważnione osoby.

Jeśli dodamy do tego szereg korzyści, związanych z instalacją automatyki do rolet, otrzymamy receptę na w pełni bezpieczną i komfortową przestrzeń życiową. Pamiętajmy bowiem, ze rolety automatyczne to dodatkowe korzyści:

  • umożliwiają zdalne sterowanie wszystkimi roletami w domu w jednym pilocie
  • pozwalają zaprogramować określony zestaw zachowań (scenariuszy działania)
  • aktywnie uczestniczą w zarządzaniu energią słoneczną w domu
  • zwiększają poziom bezpieczeństwa domu i domowników


Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki do rolet:

  • napędy do rolet
  • sterowniki przewodowe i bezprzewodowe
  • czujniki nasłonecznienia
  • piloty
  • zintegrowany system Somfy Home Motion
  • system inteligentnego domu io-homecontrol

rolety naokienne

NOWOŚĆ Pakiety szybowe SunEnergy+ Ug=0,5 W/m2K, Lt=74%

OKNA SCHUCO | OKNA SCHUCO POZNAŃ | OKNONET | FORUM MURATOR | INFOOKNO | FORUM BRANZOWE | OKNO | TARGI BUDOWLANE | FORUM MURATOR

Firma AWS CENTRUM Sp. z o.o. zatrudnia najlepszych ekspertów, doskonale znających rynek okien schuco, okien aluminiowych, drzwi tarasowych, drzwi tarasowych przesuwnych HS oraz fasad aluminiowych i ogrodów zimowych. Naszą specjalizacją są najnowsze techniki ciepłego montażu do których używamy najlepszych w naszej opinii materiałów firm: Tremco Illbruck, Soudal, ISO Chemie, Konsole Knelsen, System SFS J-BD, Oferujemy: energooszczędne okna plastikowe i okna aluminiowe, drzwi wejściowe, rolety nadstawne, rolety zewnętrzne, rolety podtynkowe oraz najlepsze doradztwo w zakresie montażu w warstwie ocieplenia dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestora. Siedzibą firmy jest Poznań ale posiadamy sieć partnerów handlowych i grup montażowych w całej Polsce. Polecamy produkty firmy Awilux, dawniej HeKaPlast Polska, zdobywcy licznych nagród w tym Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Ekskluzywna Stolarka VIP 2014 w kategorii drzwi patio, za energooszczędny i innowacyjny produkt dla drzwi tarasowych przesuwnych HS Schuco SI82 Thermoslide z szybą SunEnergy+. Nasze grupy montażowe instalują okna również poza Poznaniem. Współpracujemy z ekipami montażowymi w całej Polsce, min. w Częstochowie, Zielonej Górze i Warszawie. W ofercie posiadamy również rolety zewnętrzne do zabudowy, rolety naokienne oraz rolety elewacyjne i rolety skośne. Wyposażone one mogą zostać w specjalne silniki do rolet. Uzupełnieniem naszej oferty są również bramy rolowane oraz bramy garażowe. Nasze okna lubi Poznań, Września ich używa, Leszno ceni nasze okna pcv, a Pniewy szanują nasze poznańskie okna, co więcej Poznań bardzo chętnie kupuje nasz okna aluminiowe i Częstochowa uważa nasze okna za bardzo dobre, Nowy Tomyśl montuje nasze okna, a Szamotuły korzystają z naszych okien. Nasze okna schuco znajdziecie również w mieście Zielona Góra. Polecamy również stolarkę drewniano aluminiową charakteryzującą się nowoczesnym designem zewnętrznym oraz klasycznym drewnem wewnątrz pomieszczeń. Okna drewniano aluminiowe to ekskluzywna stolarka przeznaczona zarówno do domów nowoczesnych jak i tradycyjnych dworków.

Wszystkie informacje znajdujące się na stronach internetowych AWS CENTRUM Sp. z o.o. stanowią jedynie informację handlową i nie mogą być traktowane jako oferta w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego i jako takie nie są wiążące dla AWS CENTRUM Sp. z o.o. Stanowią one jedynie wstęp do rokowań w rozumieniu art. 71 polskiego Kodeksu cywilnego.
Wszelkie wizerunki towarów znajdujące się na stronie internetowej AWS CENTRUM Sp. z o.o. mają charakter wyłącznie informacyjny, nie określają właściwości przedstawionych w nich towarów i nie mogą być podstawą roszczeń. AWS Centrum Sp. z o.o. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z polegania na treści strony internetowej. Dla ustalenia właściwości zamówionych towarów wyznacznikiem są wyłącznie dane zawarte umowie sprzedaży lub wykonania usługi. Część zdjęć użytych w tym serwisie zaczerpniętych jest z witryny schueco.com